Starto naskolekcjesklep on-linedla dystrybutorówkontakt

o nas

Firma Marbet jest producentem wyrobów pończoszniczych marki DiSeta od 1991 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży pończoszniczej udało nam się stworzyć własną markę rajstop. Posiadamy fabrykę w Łodzi, gdzie szyjemy i farbujemy rajstopy oraz wprowadzamy nowe wzory. Najwyższej jakości surowiec do ich produkcji sprowadzamy z Włoch, gdyż włoska przędza jest uważana za najlepszą w tej branży. Stawiamy na najwyższą jakość wykonania oraz dbałość o bogatą kolorystykę naszych rajstop.

producenci rajstop

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponadczasowe modele i kolory rajstop oraz pończoch, które są niezbędnym elementem garderoby kobiet w życiu codziennym. Stawiamy na klasykę i najwyższą jakość wykonania oraz dbałość o dobór jak najlepszej i najbardziej odpowiadającej naszym Klientkom kolorystyki wyrobów pończoszniczych. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z Klientkami i zwracaniu uwagi na ich wymagania i potrzeby, stworzyliśmy paletę kolorów z której jesteśmy dumni. Posiadamy aż 19 odcieni rajstop, tak aby każda z Pań mogła znaleźć produkt odpowiedni do swojego typu karnacji.


W 1991 roku wraz z wejściem na rynek, stworzyliśmy kolekcję 3 gatunków klasycznych rajstop z lycry „Classic Fashion”, która do dnia dzisiejszego jest niezwykle popularna wśród naszych Klientek. Kiedy kilka lat temu zamierzaliśmy zmienić szatę graficzną opakowania tej linii rajstop na nową, Klientki ostro zaprotestowały. Zgonie z ich życzeniem, opakowanie tych rajstop pozostało w swej niezmienionej, klasycznej formie.


W tym roku postanowiliśmy rozszerzyć nasz asortyment o nową linię Yasmin Matt. W związku z zapotrzebowaniem naszych Klientek na rajstopy bez połysku, o mocno matowej strukturze, wprowadziliśmy do sprzedaży nowy rodzaj rajstop. Są to rajstopy wykonane z nowoczesnej przędzy poliamidowej o strukturze załamującej światło, dzięki czemu nadaje nogom nieskazitelny i naturalny wygląd. Przy odpowiednio dobranym do odcienia skóry kolorze, rajstopy będą praktycznie niewidoczna na nodze.